NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

pracownik produkcji - oferta od zaraz

Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Szukasz pracy? Możesz zacząć od zaraz?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego Klienta - firmy Refresco w Kętach - poszukujemy osób na stanowisko:

pracownik produkcji

Zastanawiasz się czy warto?

  • nowoczesna, czysta produkcja
  • proces w pełni automatyczny - prosta obsługa
  • brak pracy fizycznej
  • możliwość rozwoju i awansu
  • przyjazna atmosfera

Dla osób z poniższych miejscowości:

Inwałd, Polanka, Targanice, Sułkowice, Wieprz, Andrychów, Gierałtowice, Głębowice, Osiek

oferujemy pomoc w zorganizowaniu TRANSPORTU.

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Firma oferuje:

  • zapewniamy wynagrodzenie wraz z pakietem premii i dodatków - stawka podstawowa 13,50 zł brutto/h + premie
  • proponujemy stałą współpracę - pierwsza umowa do 31.08.2018, kolejne dłuższe
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego konsultanta
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z najtańszej na rynku karty sportowej (szczegóły: odkryj PLUSy pracy w Randstad)

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH