NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Sortowacz

Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: umowa na okres próbny

Alumetal  SA, ul. Kościuszki 111, 32-650 Kęty – znaczący na rynku europejskim producent aluminiowych stopów odlewniczych

Opis stanowiska:

Grupa Alumetal - jeden z największych w Europie Centralnej producentów aluminiowych stopów odlewniczych zatrudni w Alumetal Poland Sp. o.o. Zakład Kęty pracownika na stanowisku:

SORTOWACZ

Miejsce pracy: Kęty, woj. małopolskie

Wymagania:

  • mile widziane wykształcenie zawodowe;
  • mile widziane doświadczenie w branży przemysłowej;
  • mile widziane uprawnienia do obsługi urządzeń załadowczych i wyładowczych
  • odpowiedzialność i dyspozycyjność pracy w systemie czterobrygadowym;
  • motywacja do pracy.

Firma oferuje:

  • stałą stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej;
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe;

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH