NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Lektor języka angielskiego

Zawód: Nauczyciel
Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: praca stała

FACE2FACE to sieć szkół językowych założona w 2002 roku.

Nasza główna siedziba mieści się w Kętach, działamy również w Bielsku-Białej, Andrychowie oraz jako ESB Columbus w Opolu, Krapkowicach, Otmęcie, Lewinie Brzeskim i Prószkówie.

Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego,  hiszpańskiego, włoskiego oraz czeskiego. Uczymy innowacyjnymi metodami nastawionymi na komunikacje; między innymi Direct Method for English, Direct English for kids and teens oraz Talking Kids.

Starannie przeprowadzamy rekrutację lektorów. Bierzemy pod uwagę wykształcenie, doświadczenie zawodowe oraz entuzjazm i zaangażowanie, co jest szczególnie ważne w pracy lektora. Musimy mieć pewność, że współpracujemy ze specjalistami w swojej dziedzinie.

Oprócz szkoleń językowych oferujemy Państwu egzaminy językowe TELC oraz kompleksowe usługi tłumaczeniowe. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe oraz tłumaczenia ustne.

Opis stanowiska:

Szkoła FACE 2 FACE poszukuje ambitnych i energicznych ludzi ze świetną znajomością języka angielskiego do pracy z dziećmi, młodzieżą lub dorosłymi na terenie Kęt i/lub Andrychowa.

Wymagania:

  • znasz BARDZO DOBRZE język angielski?
  • lubisz pracę z ludźmi?
  • chciałbyś pracować w młodym, międzynarodowym gronie?
  • jesteś kreatywny i nie lubisz monotonnej pracy?
  • chciałbyś się wykazać i poszerzyć swoje umiejętności lektorskie?
  • lubisz nowe wyzwania?

Jeżeli tak, ta praca jest dla Ciebie!

Firma oferuje:

  • oferujemy stabilną, ciekawą i pełną wyzwań pracę,
  • flexible working hours dostosowane do twojego planu,
  • możliwość awansu,
  • możliwość dofinansowania dojazdów,
  • możliwość zakwaterowania.
  • stawiamy na kreatywność i pracę zespołową - jeżeli ty też - czekamy na Ciebie!

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH