NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Elektryk

Zawód: Elektryk
Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: praca stała

Jesteśmy wiodącym producentem działającym w branży FMCG. Oferujemy kompleksowe usługi począwszy od pomysłu, poprzez planowanie, pozyskiwanie, rozwój produktu, produkcję, magazynowanie i transport do klientów.

Opis stanowiska:

  • montaż instalacji elektrycznych zgodnych z dokumentacją
  • naprawa oraz konserwacja instalacji maszyn i urządzeń
  • naprawa i konserwacja linii kablowych
  • wykonywanie pomiarów
  • kontrola i przeglądy stacji transformatorowych
  • nadzorowanie podległych w zakładzie maszyn i urządzeń
  • bieżący nadzór nad produkcją w zakresie utrzymania ruchu
  • bieżący monitoring, konserwacja i naprawy maszyn i urządzeń
  • usuwanie awarii i naprawa maszyn i urządzeń przemysłowych

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • uprawnienia SEP do 1kV (eksploatacja)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność pracy samodzielnej i w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w pracy w branży FMCG
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym

Firma oferuje:

  •  zatrudnienie na umowę o pracę
  •  możliwość rozwoju zawodowego, podnoszenia kwalifikacji
  •  stabilną pracę w nowoczesnej, rozwijającej się firmie

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH