NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

SPRZEDAWCA w sklepie sportowym

Zawód: Sprzedawca
Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: praca stała

Firma KS SPORT rozpoczęliśmy działalność w 2008 roku, dziś po 9 latach dysponujemy rozbudowaną Siecią Sklepów w całej Polsce. Funkcjonowanie ułatwia potężne zaplecze logistyczne oraz szeroka oferta produktowa.

Oferujemy produkty wiodących marek sportowych, jesteśmy na bieżąco z najnowszymi trendami i dbamy o to, aby nasi Klienci mieli możliwość zaopatrzenia się w najwyższej jakości odzież, obuwie oraz akcesoria sportowe i nie tylko.

Opis stanowiska:

  • praca na pełny etat lub 3/4 etatu
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta według obowiązujących standardów obsługi
  • bezpośredni kontakt z klientem
  • sprzedaż bezpośrednia
  • dbanie o ekspozycję

Wymagania:

JEŚLI:

  • cechuje Cię wysoka kultura osobista
  • łatwo nawiązujesz kontakt a komunikatywność to Twój niewątpliwy atut
  • chcesz się rozwijać i zostać super sprzedawcą
  • lubisz pracę w zespole
  • jesteś dyspozycyjny

DOŁĄCZ DO NAS!!!

Firma oferuje:

  • dynamiczna pracę w profesjonalnym środowisku w nastawionym na sukces zespole
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie i motywujący system premiowania
  • rabaty pracownicze
  • pracę z wiodącymi markami sportowymi w nowoczesnych salonach
  • szansę rozwijania umiejętności w zakresie profesjonalnej obsługi klienta
  • wdrożenie na stanowisko oraz wsparcie w realizacji zadań przez doświadczony zespół pracowników
  • możliwość rozwoju i awansu w strukturach firmy

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

PRACA W MIASTACH