NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

Asystent/ Asystentka w Dziale Administracji

Zawód: Asystent
Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

Grupa KĘTY SA zbudowała uznaną na rynku Polskim markę w branży aluminiowej.
Tworzy grupę kapitałową skupiającą producentów profili aluminiowych, systemów aluminiowych
oraz opakowań giętkich, w ramach której zatrudnionych jest blisko 3 500 osób.

Opis stanowiska:

  • Sprawna obsługa recepcji spółki w Kętach
  • Pierwszy kontakt z klientami spółki
  • Obsługa korespondencji pocztowej firmy
  • Sporządzanie raportów w zakresie realizowanych zadań
  • Nadzór nad flotą samochodową
  • Współpraca z ochroną w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa na terenie obiektu na parkingach

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (warunek konieczny)
  • Mile widziana znajomość j. niemieckiego w stopniu komunikatywnym
  • Min. 9 mies. doświadczenie w obsłudze sekretariatu/recepcji lub działu obsługi klienta
  • Wykształcenie wyższe
  • Czynne prawo jazdy kat. B
  • Sumienność i zaangażowanie w pracę
  • Komunikatywność, wysoka kultura osobista
  • Odpowiedzialność, samodysyplina
  • Umiejętność odpowiedniego zarządzania swoim czasem pracy oraz wyznaczania priorytetów

Firma oferuje:

  • Dołącz do zespołu specjalistów, którzy uczestniczą w dynamicznym rozwoju firmy
  • Rozwijaj swoje umiejętności przy wsparciu kolegów, korzystając z adekwatnego pakietu szkoleń
  • Zbuduj swoją karierę w firmie o ugruntowanej, stabilnej pozycji na rynku

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH