NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

operator produkcji_Kęty_stała współpraca

Miejsce pracy: Kęty
Forma zatrudnienia: praca tymczasowa

Randstad jest międzynarodowym dostawcą rozwiązań z zakresu doboru personelu. Specjalizujemy się w usługach z dziedziny doradztwa personalnego oraz zatrudnienia tymczasowego. Na polskim rynku jesteśmy obecni od 20 lat.

Opis stanowiska:

Szukasz stabilnej pracy w sprawdzonej firmie?

Nie boisz się pracy na produkcji?

Nasz Klient, firma REFRESCO - producent wód mineralnych - zaprasza Cię do współpracy!

  • Refresco to lider w zakresie produkcji wód i napojów - należy do międzynarodowej Grupy Gerber
  • jedna z najnowocześniejszych produkcji - w pełni zautomatyzowana
  • możliwość przyuczenia - NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA
  • pierwsza umowa na 3 miesiące
  • wzrost stawki po okresie próbnym
  • możliwość stałej współpracy oraz AWANSU

Wymagania:

  • aktualna książeczka SANEPID lub gotowość do jej wyrobienia
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz

Firma oferuje:

  • zapewniamy wynagrodzenie wraz z pakietem premii i dodatków - stawka podstawowa 13,50 zł brutto/h + premie
  • gwarantujemy wypłatę zawsze na czas
  • oferujemy legalne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • opłacamy składki ZUS, gwarantujemy urlop i świadczenia
  • nie pobieramy opłat od kandydatów za udział w rekrutacji
  • zapewniamy opiekę naszego konsultanta
  • oferujemy możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego oraz korzystania z najtańszej na rynku karty sportowej (szczegóły: odkryj PLUSy pracy w Randstad)

Jak aplikować - informacje

Kontakt:

POLECANY PRACODAWCA

PRACA W MIASTACH