NEWSLETTER - PRACA NA E-MAIL
ZMIEŃ USTAWIENIA / WYPISZ SIĘ

PRACA KOBIERNICE - NAJNOWSZE OFERTY

Firma
Stanowisko /
Forma zatrudnienia
Miejsce pracy /
Data dodania
specjalista ds. sprzedaży
zawód: specjalista ds. marketingu rodzaj: praca stała
Kobiernice
2016-08-11

OFERTY PRACY KOBIERNICE OKOLICE

Inżynier ds. Jakości
zawód: inżynier rodzaj: praca stała
Żywiec
2016-08-16
operator koparko-ładowarki
zawód: operator maszyn rodzaj: praca stała
Andrychów
2016-07-25
Specjalista ds. Obsługi Klienta
zawód: pracownik biurowy rodzaj: praca stała
Kucharz
zawód: kucharz rodzaj: praca stała
Świnna
2016-08-24
PRACA W MIASTACH
Poszukiwane zawody Kobiernice

Kobiernice - wieś w województwie śląskim, w powiecie bielskim, w gminie Porąbka. Położona jest na obszarze geograficznym Pogórza Śląskiego i Beskidu Małego. Droga krajowa nr 52 i droga wojewódzka nr 948 przebiegają przez miejscowość. Wieś  znajduje się w pobliżu sztucznej i jednocześnie malowniczej zapory Porąbka w Międzybrodziu Bialskim. Nieco dalej znajduje się jezioro Międzybrodzkie i jezioro Żywieckie. tereny te są bardzo atrakcyjne dla turystów zjeżdżających tutaj na wczasy i weekendy. Kobiernice liczą około 3500 mieszkańców.

Kobiernice leżą w bliskim sąsiedztwie Kęt i Andrychowa, a także niedaleko stąd jest do Bielska-Białej, pod którego województwo wchodziły do roku 1975. Z miejscowości rozpościera się wspaniała panorama na Góry Zasolskie (część Beskidu Małego), a także Beskid Mały z Bujakowskim Groniem i Chrobaczą Łąką. Znajduje się tutaj zabytkowy dworek, który znajduje się przy ulicy Parkowej. W pobliżu są także ruiny zamku Wołek, gdzie w przeszłości była warownia strzegąca granic Księstwa Oświęcimskiego.

Mieszkańcy utrzymują się z pracy w okolicznych miastach. Znajduje się tu także Gminna Spółdzielnia ?Samopomoc Chłopska? wraz z magazynami towarowymi oraz rozdzielnie wysokiego napięcia. Sołectwo posiada także zespół szkołę podstawową oraz gimnazjum, bibliotekę, ośrodek zdrowia, pocztę, remizę Ochotniczej Straży Pożarnej, stadion sportowy dom kultury, stawy rybackie.

Wszelkie prawa zastrzeżone. MediaBielsko.pl © 2007-2016